שיטת המפץ הסגול

רוצה להתמלא באנרגיות אינסופיות ולחולל שינוי גדול בחייך?

בית >>

השיטה

שיטת "המפץ הסגול": לברוא את מציאות חייך באמצעות חיבור לסגולות הייחודיות שלך, ובאמצעות תכנית פעולה מעשית שתאפשר לך להשתמש בהן בחוכמה.

"אני לא רוצה להיות כאן. אני רוצה להיות שם"!
מכירים את הסרטון הזה ברחוב סומסום,
שבו בכל פעם שהילד מגיע ל"כאן" הוא רוצה להיות "שם"?
בתוך כל אחד מאתנו שוכן הקול הפנימי הזה, שרוצה כל הזמן להיות "שם". להשיג את היעד הבא. מצד אחד חשוב להציב יעדים ולהיות במסלול של צמיחה והתפתחות, רק מה הבעיה? שברגע שאנחנו משיגים את היעד, אנחנו שוב רוצים להיות "שם". שוב אנחנו מחפשים משהו שימלא אותנו. ובינתיים, מה אנחנו מרגישים "כאן"? רוב הסיכויים ש"חור שחור" של ריקנות, חוסר סיפוק, חוסר אנרגיה וחוסר הערכה בולע כל תחושה של סיפוק רגעי.

איך אפשר למלא את ה"חור השחור" הזה?

מאחורי המטרות החיצוניות – למצוא עבודה טובה יותר, זוגיות אוהבת או לרדת במשקל, מסתתרות כמיהות עמוקות יותר. עד שלא נתייחס למקור הפנימי, שום שינוי בנסיבות החיצוניות לא באמת יגרום לנו להרגיש מאושרים ומסופקים לאורך זמן.
לכן גם אימון אישי להשגת מטרות, טוב ככל שיהיה, אינו מספיק לבדו. עם יד על הלב, כמה רגעים תחזיק תחושת הסיפוק אחרי שתגיעו ליעד? ולזה שאחריו? ולזה שאחריו?

שיטת "המפץ הסגול" לשינוי מציאות חייכם

להשיג מטרות זה חשוב, אך מה זה שווה אם אנחנו מרגישים כל הזמן במרדף ובחוסר סיפוק? גישת "המפץ הסגול" משלבת כלים רגשיים ורוחניים עם כלים אימוניים, שיאפשרו לכם לברוא את מציאות חייכם.
הכלים הרגשיים והרוחניים יאפשרו לכם להתחבר חזרה לעצמכם, להכיר את הסגולות הייחודיות שלכם ואת החלומות הכי עמוקים (כמה מאתנו באמת מרשים לעצמם לחלום?). ו… כן, במסגרת המסע פנימה נפגוש גם את הפחדים והשדים הפנימיים ונלמד איך להתמודד איתם. נלמד איך להחזיר את השלווה, האנרגיות והניצוץ לעיניים בלי להיות משועבדים לנסיבות חיצוניות.
הכלים האימוניים יאפשרו לכם לבנות חזון, להגדיר מטרות ולבנות תכנית פעולה פרקטית בדרך להשגת היעד, שלב אחר שלב. רק שהפעם, בעזרת ארגז הכלים המנטאלי, הדרך ליעד וההגעה אליו תהיה מעצימה וממלאת.

למה "המפץ הסגול"?

את גישת המפץ הסגול פיתחתי בעקבות הסיפור האישי שלי , וההבנה שהחיבור הפנימי הוא המפתח להשגת מטרות והכי חשוב: לחיים מאושרים. את רזי הגישה נוכל ליישם ביחד, במסגרת ליווי אישי או מפגשים קבוצתיים

למה מפץ? כי בכל אחד מאתנו אגורים כוחות ואנרגיות אינסופיים, שרק מחכים שנשחרר אותם כדי לברוא את המציאות הרצויה.

למה סגול? כי סגול הוא צבע של הגשמה וריפוי. כי מגיע לך להכניס צבע ועניין לחיים. כי כבר מימי קדם הוא נחשב לצבע מלכותי, וכשאנחנו מתחברים פנימה אנחנו פתאום מגלים שכל אחד מאתנו הוא מלך או מלכה – בעלי סגולות ייחודיות!

אני מזמינה אותך ליהנות מכל הטוב שיש לך להציע.